روش مطالعه دروس عمومي با برنامه قطاري حرف آخر

4zcn_m2.png.jpg

بعد از اينکه دانش آموز نياز به يک منبع آموزشي دارد که مطالب را کامل و با سرعت ياد بگيرد؛ ديگر دانش آموز بايد به سراغ برنامه برود چون ما تو موسسه حرف آخر اعتقاد داريم دانش آموز با برنامه ريزي مي تواند موفق شود. دانش آموز بايد هر روز صبح بداند که بايد چه منبعي را بخواند چگونه و در چه مدت زماني بخواند چه تعداد سوال را در چه زماني بايد حل کند و اينکه بايد چه درصدي را در منزل و در آزمون آزمايشي بايد کسب کند خوب اين دانش آموز در نهايت موفق مي شود. وقتي با عدد حرکت بکنيد حتماً موفق مي شويد. شما نياز به برنامه ريزي داريد و ما در هر دروس براي شما برنامه ريزي و برنامه سازي کرده ايم. محور اول برنامه ريزي روش مطالعه است. آيا به همان روشي که فيزيک را مطالعه مي کنيم رياضي هم بايد مطالعه کنيم. اينجور نيست و هر کدام متفاوت است. مباحث در کنکور به سه صورت مياد. يکي پيش نياز است که اول بايد اين مباحث را مطالعه کنيد. دوم هم نياز است يعني کنار هم بايد خوانده شود و قسمت سوم مبحث مستقل است. همه اينها را ما در يک پروژه فيلم آموزشي براي تک تک دروس آماده کرده ايم. اينکه کي کتاب و نمونه سوالات ان را بخواند ، کي سوال حل کند ، کي فيلم آموزشي را و به چه نحوي ببيند بطور کامل با جزئيات براي شما آماده شده است و به برنامه اي به نام برنامه قطاري تبديل شده است. در اين برنامه قطاري شما هر روز شروع مي کنيد به مطالعه کردن و در 1000 ساعت به کل پرونده کنکور بسته مي شود. کنکور يعني يکبار درست خواندن و دفعات بالاي مرور. زمانيکه شما بتوانيد در مدت 1000 ساعت مطالعه کنيد و در دفعات بعدي به تعداد بالا مرور کنيد قطعاً مي توانيد رتبه بگيريد. پس مي تونيد شروع طوفاني کنکور 1400 با حرف آخر رو با تهيه پکيج ها، شروع بکنيد و رتبه خوبي تو آزمون سراسري کسب بکنيد.

ادبيات

چيزي که بسيار مهم است ترتيب مطالعه هستش. واقعاً ادبيات مثل ساختماني است که بايد آجر به آجر از آن بالا بريد نميشه مثلاً طبقه سوم را ساخت. در ادبيات مباحث خيلي به هم ارتباط دارند. دستور زبان فارسي را مي شود جزيره اي خواند. و احتياج به چيزي نداريد البته بهتر است که پشت سر هم خواند ولي مي شود تنها هم خواند. اما قرابت معنايي احتيج به لغت داره و نياز به شناخت پيچ و خم هايي است. نياز به اين است که بدانيد چطور بايد بخوانيد.

مسئله بعدي فراموشي در ادبيات است. مثلاً تاريخ ادبيات يا دستور زبان فارسي هست که يادشون ميره. اما چکار بايد کرد؟ مسئله بعدي حجم سوال و زمان پاسخگويي است که 2/43 ثانيه مي باشد. پس زمان کم است ولي با کارهايي که مجموعه حرف آخر اتفاق افتاده اين مشکل حل شده است. با همه اين روش هايي که نا ياد داديم ميشه در مدت زمان کم آنها را حل کرد. ما براي حجم سوال و زمان کم هم راه حل داريم. راه حل بسيار ساده اي براي آنها داريم. گاهي اصلاً لازم نيست صورت سوال را بخوانيد.

عربي

اول اينکه ترجمه را براي شما در ابتداي کار جمع کرديم. ترجمه قبلاً 8 سوال کنکور بود ولي الآن حداقل 50-60% کنکور ترجمه است. يعني 12 تا 14 سوال. بعد از آن مو به مو از فعل به بعد را توضيح دادم. اول ترجمه گفتم براي اينکه هر آزموني که دانش آموز ميده 50-60% بزنه ، اينقدر تکرار کردم که باورتون نميشه. اولين پيشنهادم اينه که ترجمه را مثل فيلم سينمايي ببينيد. بعد از ترجمه جز به جز مطالب را گفته ام بدون اينکه چيزي از قواعد جا بندازم. تدريس ترجمه 6 ساعت است. اما زمان پيشنهادي 13 ساعت و 20 دقيقه است. ترجمه سه مبحث آموزشي داره. سه قسمت اول جلسه يک، جلسه 2 و 3 کار تمام است. جلسه 4 تست است. جلسه به جلسه ميانگين فيلم 1 ساعت و نيم است. بعد از اون تمام که شد فيلم و مياره اول فيلم و متوقف مي کنه و خودش حل مي کنه. يک 6 اعت ديگه هم مي بينه و يک ساعت هم تست مي زنه که راحت ميشه 60% کنکورش. و روزي يک زماني حدود 15 دقيقه هم بايد براي لغت معني بگذاريد. مبحث بعدي فعل است. ماضي و مضارع را با صيغه به شما درس مي دهم. در فعل جزگرايي هم کردم. بعد از حل تست سعي کنند خود حل تست و دوبار ببينند در قسمت تست فعل. بعد از فعل فقط تست هاشو فقط حل کنند. براي فعل 1 ساعت بيشتر وقت دادم هم براي متوقف کردن فيلم هم براي تست زني دوباره. خيلي عميق تر از کتاب فعل را به شما درس داده ام. مباحثي از فعل درآوردم که فقط حس ميکنم در کنکور مي آيند.من همه را با تمام ريزه کاري ها توضيح دادم. مبحث بعدي اسم است که حفظي ترين قسمت است. تايم اضافه هم گذاشتم که اگر خواستيد مي تونيد تست ها را از اول بزنيد. تست ها را بايد خودتان بزنيد. تحليل صرفي هم براي اسم است و هم براي فعل که حتماً در کنکور مي آيد. من تکنيک حلش را به شما گفتم به همين دليل است که زمان بيشتري براي شما گذاشته ام. تکنيک را در نيم ساعت گفته ام در نيم ساعت هم تست هايش را حل کرده ام. علامت ها اعراب را به شما ياد مي دهم که حذف نشده اند که حتي مي توانيد براي ترجمه هم از آن استفاده کنيد. علاوه بر اينکه مستقيم مي تونه بياد ، پيش نياز هم هست. مطلب بعدي شکل است. 50 دقيقه اين مطلب را ياد بگيريد. اينجا هم يک تکنيک به شما ياد داده ام. بعد از اون نواسخ است که نقش درون جمله است. که همه را کامل توضيح داده ام. يک ساختار کلي از ماجراي چند درس پايه اي گذاشته ام که نقش ها را خوب ياد بگيريد. بعد از اين وارد منصوبات مي شويد. هر کدام از اينها را 50 دقيقه درس دادم و 50 دقيقه اضافه گذاشته ام چون خيلي مهم هستند و 100% سوال از اينها مياد. از درک مطلب 2 تا 4 تا صدا مياد. 12-14 تا تست ترجمه مترادف و متضاد و محاوره ها هم هست. 15 دقيقه هر روز بايد براي لغات و يکي هم محاوره ها وقت بذاريد. از اين 14 تا 5 تا 6 تا درک مطلب و تست هاي مرتبط به درک مطلب مثل تحليل صرفي مياد. از انواع ضميرها ، مشتق ها، انواع ل حتما سوال مي دهند. شايد تست هاي لغت و محاوره را در قالب کلوز تست بياورند. براي درک مطلب به تکنيک نياز است که چگونه بخوانيد و جواب دهيد علاوه بر اينکه لغات را بلد باشيد. بايد در يک دقيقه درک مطلب را بخوانيد و جواب دهيد. براي درک مطلب بايد لغت بلد باشيد و چند تکنيک مهم. سعي کنيد يک روز در ميان درک مطلب بزنيد. هر روز 15 دقيقه لغت بخوانيد. ذهنتان بهتر است هر روز درگير لغت باشد. در کنارش محاوره ها هم بايد ياد بگيريد.

دين و زندگي

مجموعه آموزش ما صفر تا صد است. دانش آموز در هر سطحي باشد مي تونه از اين فيلم ها با اطمينان کامل استفاده کند و خودش را براي درصدهاي بالا آماده کند. براي اين بازه زماني چيزي که من پيشنهاد ميکنم اين است که اول به سراغ مجموعه سال دوازدهم بروند. چون در مجموعه سال دوازدهم درس توحيد شناسي را بصورت ترکيبي با دهم و يازدهم سوال مي دهند. يا درس پنج سال دوازدهم بحث قضا و قدر که در سال هاي گذشته سوال هايش کاملاً ارتباطي با پايه بوده. خيلي از بچه ها بار اولشون است که اين درس ها رو مي خونن اول به سراغ سال دوزادهم بروند يکبار با ديدن فيلم ها روي نکات مسلط شوند و نکته هاي ترکيبي و پيش نيازهارو ياد بگيرند . بعد سراغ سال يازدهم مي آيند. يکي از دلايل خواندن دوازدهم در مرحله اول اين است که از اين پايه امتحان نهايي داريد و شرط معدل هم در کنکور بر قرار است. يازدهم مثل دوازدهم حجم مطلب زيادي دارد. در انتها هم دهم را پيشنهاد مي کنم چون مباحث دهم خيلي ساده است. و تايم دي وي دي ها هم خيلي کوتاه است و پيچيدگي زيادي ندارد و دانش آموز با يکبار خوندن مي تونه به تمام مطالب مسلط بشه.

زبان انگليسي

درس به درس براي شما سيستم را چيده ام. شيب ملايمي براي شما گذاشته ام براي شما که ممکن است شما در زبان زياد خوب نباشيد. که از همان روز اول که ما من شروع مي کنيد که اگر با وضعيت ضعيف با من شروع مي کنيد در روز آخر با وضعيت خيلي خوب خارج مي شويد. درس به درس ، لغات و گرامر جدا گفته شده فقط کافيست دل بديد به درس. پس داوطلب اول بايد دهم را کار کند بعد برود يازدهم بعد هم دوازدهم. مجموعه اي که توليد شده به درد همه داوطلبان مي خورد با هر سطح درسي که هستند. حتي اگر دانش آموزي صفر وراد مجموعه شود ولي در نهايت اين مجموعه با احساس خوبي از آن خارج مي شوند. اما دانش آموزاني که با خواندن زياد هم باز 50 تا 60% ميزنند بايد چه کنند؟ براي اين دانش آموزان هم ما برنامه اي داريم.

روش مطالعه دروس عمومي با برنامه قطاري حرف آخر

مي ,هم ,بايد ,  ,تست ,ها ,است که ,دانش آموز ,بعد از ,    ,براي شما

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

niloopcry do-code-evolutionary-algorithms آپدیت نود 32 sibgerafik freeedownload پی آهنگ | دانلود بروزتزین موزیک هااا پروا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود موسیقی میباشد. خوشبخت باش جهان گرافیک vistasazehge